Przedstawiam wam mój mały blog biżuteryjny...wszystkie prace zamieszczone na nim można kupić ....Pozdrawiam Natalia

licznik odwiedzin
Free shoutbox @ ShoutMix
Kategorie: Wszystkie | Bransoletki | Broszki | KONTAKT | Komplety | Naszyjniki | Z innej beczki
RSS
środa, 23 kwietnia 2008
Swarovski od podszewki
Czyli troszkę informacji o kryształkach Swarovskiego.
-KSZTAŁTY
Oferta kryształków Swarovskiego jest tak duża ,że trudno wymienić i pokazać je wszytkie, dlatego zebrałam i przygotowałam kształty tych kryształków które najchętniej wykorzystuje w swojej biżuterii.
Oto one:)
         
-KOLORY:
             
Oczywiście to tylko mała część wszytkich kolorów dostepnych w całej gamie Swarovskiego.
AUTENTYCZNOŚĆ
Firma Swarovski zajmuje się m.in produkcją biżuterii (na którą wydaje certyfikaty) oraz produkowaniem komponentów do produkcji biżuterii które sprzedawane są w orginalnych fabrycznych opakowaniach wyglądających tak:
                                
Opakowania zawierają bardzo duże ilości kryształków z danego kształtu i koloru ,dlatego zazwyczaj tylko duże sklepy są w stanie pozwolić sobie na tak dużą inwestycję jaką jest zakup kilkudzięsieciu kształtów kryształów w różnych kolorach , a następnie sprzedają je indywidualnie.
Logo-Piramidka
Niektóre z kryształów (Pan u którego je kupuje wytłumaczył mi ,że są to najczęściej te których nr zaczyna się od 8) posiadają wygrawerowaną laserem malutką piramidke która ma być dodatkowym świadectwem autentyczności kryształu.
          
Na tym kryształku logo widać u samej góry po lewej stronie przy zawieszce.
wszystkie informacje pochodzą od Pana prowadzącego duży sklep z kryształami Swarovskiego ,a  zdjęcia i kształty zostały zapożyczone z sieci .